Litt om klubben

Adresse:


Hemne Pistolklubb


v/ Asbjørn Sagøy


Ørneveien 10


7200 Kyrkseterøra


Mobil: 909 58 546


 


Kontoinformasjon:


Hovedkonto 4212.12.03507

Vipps: 534340

Klubben ble startet av noen ildsjeler som gikk sammen så tidlig som i 1973 for å danne en pistolklubb hvor folk kunne samles for å drive med pistolskyting på Kyrksæterøra i Hemne Kommune. Det har opp gjennom årene vært veldig variert aktivitetsnivå i klubben, men den har de siste par årene tatt seg godt opp. Klubben har regelmessige treninger, og arrangerer flere nasjonale og internasjonale konkurranser årlig.


 



 


Styret består av:


 


Formann/Styreleder:

Asbjørn Sagøy

Mobil: 909 58 546

E-post: formann@hemnepistolklubb.no


 


Nestleder:

Stian Heimsbakk

E-post: stian@hemnepistolklubb.no

 


Kasserer:

Kaare Strand

E-post: kasserer@hemnepistolklubb.no



Sekretær:

Alfred Sagdahl

E-post: alfred@hemnepistolklubb.no



Styremedlem:

Lars Arild Oldervik

E-post: lars.arild@Hemnepistolklubb.no



Styremedlem:

Arild Iversen

E-post: arild@hemnepistolklubb.no






Nettside:

Joakim Hjelen

E-post: Joakim@hemnepistolklubb.no


 

Copyright © All Rights Reserved

webmaster@hemnepistolklubb.no